RD Třebovle

Dům

Užitná plocha: 112 m2
Zastavěná plocha: 74 m2
Plocha pozemku: 530 m2
Lokalita: Třebovle
Podlaží: 3
Sklep: ne
Parkování: na vlastním pozemku

     Nabízíme Vám rodinný domek na vlastním pozemku v krásné a klidné části obce Třebovle. Pozemek s domkem je na okraji obce stranou od hlavní silnice. Obec Třebovle se nachází na území okresu Kolín a náleží pod Středočeský kraj. Rozkládá se asi devatenáct kilometrů západně od Kolína. Leží v průměrné výšce 252 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1297. Na dohled od obce se nachází památník Bitvy u Lipan a na výlety do přírody to opravdu nebudete mít daleko. Trvalý pobyt na území této menší vesnice má nahlášeno asi 440 obyvatel. Menší děti mají v obci k dispozici mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. Základní školní docházka je v tři kilometry vzdálené Kouřimi. V Kouřimi je také známý skanzen kde uvidíte, jak se stavělo a bydlelo v devatenáctém století.


DOSTUPNOST:
mapa
 
Autobusová linka  - 11 spojů
Vlakové spojení - 3km nádraží v Kouřimi
3km - Kouřim
9km - Č. Brod
12km - Kostelec n Č. lesy
19km - Kolín
29km - Praha
 
DISPOZICE DOMU:
 
Parametry:
Zastavěná plocha                - 74m2
Užitná plocha                       - 154m2
Obytná plocha                     - 112m2
 
Přízemí: V přízemí domu je vstupní hala, toaleta, komora, prostorný obývací pokoj s kuchyní a barovým pultem, schodiště do prvního patra. Dále je zde také z venku samostatně přístupná dílna.
 
První patro: V patře jsou tři krásné prostorné pokoje a velkoryse řešená koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, umyvadlo. Dále je zde umístěn plynový kotel.
 
Podkroví: Zde je umístěn jeden velký pokoj se střešními okny. Krásná prostorná místnost je vhodná třeba jako pracovna, atelier, dětský pokoj nebo třeba ložnice.
 
Vytápění: Plynový kotel pro vytápění i ohřev teplé vody je umístěn v koupelně v prvním patře. Díky tomu je zajištěná rychlá dodávka teplé vody po celém domě.
 
Interiér a vybavení: V celém domě jsou položeny plovoucí podlahy, na sociálním zázemí a v technické místnosti jsou dlažby. Kuchyňská linka, vybavené sociální zázemí, v každé obytné místnosti je rozveden satelitní příjem a internet.
 
Okna a dveře: Okna a venkovní dveře jsou z kvalitního okenního systému s izolačními dvojskly. Z interiéru jsou namontovány žaluzie a z venku jsou kryty roletami. Vnitřní dveře jsou kvalitní laminátové s imitací dřeva do obložkových zárubní.
 
Architektonické řešení: Aby se Vám dům opravdu líbil, celý jsme ho obložili lícovými cihelnými obklady. Ostění oken a dveří je v bílé kontrastní barvě. Vše to doplňuje konstrukce krovů a podbití provedené v bílé kontrastní barvě.
 
Parkování a chodníky: U domu jsou dvě parkovací stání a z toho jedno je kryté pergolou, chodníky. Vše je provedeno v zámkové dlažbě.
 
Zabezpečení: Na oknech jsou předokenní rolety. Dům má elektronické zabezpečovací zařízení.
 
Inženýrské sítě: Dům je napojen na vlastní studnu, kanalizace je svedena do ČOV a jímky na užitkovou vodu pro zalévání zahrádky, zásobování plynem je řešeno z vlastního plynového zásobníku, elektřina je připojena z revizního domku a je napojena na blízkou trafostanici.
 
Využití: Dům je velice vhodný pro mladou rodinu s dětmi. Tři ložnice a jeden velký pokoj umožňují opravdu komfortní a prostorově nadprůměrné bydlení.
 
Pozemek: Je prostorný, orientovaný na jižní stranu. Je vhodný pro umístění bazénu, terasy s pergolou, dětských prolézaček nebo třeba zahradního domku.

 

Cena: 0 Kč s DPH

Poslední reference

>>Více referencí

Rychlý kontakt

Maté nějaký dotaz? Kontaktujte nás!

Miloš Hladík, jednatel
tel.: +420 777 724 661
e-mail: podlahy@stavebnihp.cz

Kalkulace, poptávky
+420 777 724 661

Další služby

Co dalšího Vám můžeme nabídnout?
Anhydritové podlahy

Anhydritový tekutý potěr představuje novou generaci podlahových hmot.

Více informací: Anhydritové podlahy

Interiérové dveře

Ty nejlepší interiérové dveře a podlahy pro Váš domov, najdete jen u nás!

Více informací: Interiérové dveře

Novinky a akce

Aktuality z naší firmy a nabídky pro Vás.
9
červenec

Katalog domů

Připravili jsme nový projekt stavby Dvojdomu v třebovli Podrobnosti o projektu ...

15
červen

Anhydritové podlahy od 219Kč!

Kvalitní anhydritové podlahy nemusí být drahé. My Vám totiž nabízíme litou anhyd...

více novinek